ایران - مازندران - ساری

0

سبد خرید

درباره شرکت گوهر برداشت ساری

درباره ما

شروع فعالیت این مجموعه در سال 1393 می باشد. که در قالب سرویس و خدمات پس از فروش کمباین برنج فعالیت خود را آغاز کرده  است . پس از گذشت 1 سال با اخذ نمایندگی شرکت گسترش ماشین نیکان و شرکت اتی نگر  عصر پارس اقدام به فروش و خدمات پس از فروش کمباین برنج کرده است .

و در سال 1395 پروژه ساخت اولین کمباین برنج در کشور که توسط شرکت برچینکار یزد شروع شده بود اقدام به همکاری کرده است که در سال 1397 از اولین کمباین این شرکت رونمایی شد.

 

که طی 2 سال توسط شرکت گوهر برداشت ساری در کلیه مزارع ایران تست عملی صورت گرفت و هم اکنون در حال تولید انبوه در کشور می باشد. این شرکت در سال 1401 در محل جدید واقع در کیلومتر 11 جاده دریا با اخذ نمایندگی مرکزی شرکت برچینکار یزد در استان مازندران فعالیت خود را ادامه داده است که از افتخارات این شرکت انجام فروش و خدمات پس از فروش ، اعم از تامین و توزیع ماشین آلات کشاورزی شرکت برچینکار یزد و تامین کلیه قطعات یدکی ماشین آلات این شرکت و انجام امور گارانتی محصولات واقع  در استان مازندران می باشد.

 
لوگو شرکت گوهر برداشت ساری

درباره ما

شرکت گوهر برداشت ساری بزرگ ترین نمایندگی ماشین آلات کشاوررزی در شمال کشور فعالیت خود را در سال 1393 به منظور تامین قطعات ماشین آلات کشاورزی و . . .

شبکه های اجتماعی

نماد ها

نماد تست

© تمامی حقوق وبسایت متعلق به شرکت گوهر برداشت ساری می باشد ©

طراحی و توسعه توسط تیم آصف قربانی